Therefore the interface connected to the Printers of Switch 3 will become designated interface and the interface of Switch 4 will be blocked dumpscertificationwindows10serialkey lead2exam.com parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/

Lada vyvinula první elektromobil

Ruská Lada vyvíjí plnohodnotný elektromobil, který se zatím nachází ve stadiu testování. Na jedno nabití ujede asi 150 kilometrů.

Pokročilá doba si žádá vyspělé technologie – například i takové, které přinášejí méně škodlivin do ovzduší. To si zřejmě řekli i konstruktéři v ruské automobilce Lada, kteří zkonstruovali historicky první elektromobil této značky. Ekologická Lada nese jednoduché označení Ellada.

Ellada, tedy elektrická Lada, má konstrukční základ v modelu Kalina Kombi a na svůj pohon využívá lithium-iontové baterie a elektromotor, který poskytuje vozu maximální výkon 40 kW/50 k. Výkon zajistí Ellada maximální rychlost 140 km / ha zrychlení na stovku za 13 sekund. Jedno nabití trvá přibližně 8 hodin, a elektromobil dosahuje akční rádius 150 kilometrů.

Vývoj Ellada není ukončen a momentálně se nachází ve stadiu testování prototypu. To, zda se zákazníci nakonec dočkají sériové výroby není jisté, vzhledem k nedostatečný počet nabíjecích stanic baterií a překvalifikováni cenu vozidla, která se odhaduje na 35 000 eur.

 

Další podrobnosti naleznete na http://www.autoforum.cz/predstaveni/ellada-elektricka-lada-kalina-kombi-je-na-svete/

 

Nábytek Staněk MadMouseMan AVT